starostwo powiatowe w sochaczewie

Szpital Powiatowy w Sochaczewie Szpital e-rejestracja informacje dla pacjentów Oddziały Poradnie Poradnia Rodzinna Pracownie diagnostyczne Przetargi BIP Kontakt Spis Telefonów Rehabilitacja Ogłoszenia konkursowe Praca Projekty Kaplica szpitalna Przydatne linki Szkoła rodzenia BIP Galeria

Szkoła rodzenia

A A A

Szkoła rodzenia i uczestnictwo w zajęciach są bezpłatne.

  • Jeśli jesteś w ciąży, boisz się porodu, nie wiesz czy poradzisz sobie z nowo narodzonym dzieckiem i zastanawiasz się jak karmić dziecko - przyjdź do nas. Zajęcia w naszej szkole rodzenia prowadzą wysoko wykwalifikowani wykładowcy. Zajęcia prowadzą lekarze i położne pracujące na stałe w oddziale.
  • "SZKOŁA RODZENIA" PRZY SZPITALU POWIATOWYM W SOCHACZEWIE

    ZAPISY ORAZ INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU: (46)  86 49 628 lub (46) 86 49 632

  • Nasza szkoła rodzenia to miejsce w którym przyszli rodzice zdobywają ogromną dawkę wiedzy oraz praktyczne umiejętności dotyczące ciąży, porodu, połogu oraz pielęgnacji i żywienia noworodka. Uczestnictwo w zajęciach łagodzi stres związany z porodem tym samym skracając czas jego trwania, zmniejsza lęk przed nieznanym, zapewnia świadomy i mądry udział w porodzie a po porodzie łatwiejszy powrót do dawnej kondycji. Poprzez wspólne przeżywanie ciąży i porodu umacnia się więź partnerska.
  • Na zajęcia zapraszamy od 22 tygodnia ciąży, dobrze ukończyć kurs najpóźniej na miesiąc przed przewidywanym terminem porodu.

 

PLIKI DO POBRANIA:

1. Mój Plan Porodu

moj-plan-porodu.pdf

36360 odwiedzin