starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Szpital Powiatowy w Sochaczewie SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 Aktualności Szpital e-rejestracja informacje dla pacjentów Oddziały Poradnie Poradnia Rodzinna Pracownie diagnostyczne Przetargi Kontakt Spis Telefonów Rehabilitacja Ogłoszenia konkursowe Praca Projekty Kaplica szpitalna Przydatne linki Szkoła rodzenia BIP Galeria Informacje ogólne Petycje COVID-19 – Punkt Pobrań Materiału Biologicznego Wersja kontrastowa

ZASADY WCHODZENIA I PORUSZANIA SIĘ PO SZPITALU

23-03-2020 11:08

A A A

ZASADY WCHODZENIA I PORUSZANIA SIĘ PO SZPITALU

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenie epidemicznego koronawirusem SARS-CoV-2 wprowadzamy następujące zasady wchodzenia i poruszania się w budynkach Szpitala Powiatowego w Sochaczewie do odwołania.

 

 1. W Szpitalu obowiązuje zakaz wchodzenia osób bez uzasadnienia.
 2. W oddziałach Szpitala obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin.
 3. Do budynków Szpitala może wejść tylko personel Szpitala oraz pracownicy zaopatrzenia, poczty itp. oraz pacjenci onkologiczni, w sytuacjach nagłych i tego wymagających oraz stanach zagrożenia życia.
 4. Wejście do budynku odbywa pod kontrolą personelu szpitala – po dezynfekcji rąk i pomiarze temperatury ciała.
 5. Każda osoba (pacjenci/personel) z podwyższoną temperaturą powyżej 38st.C, suchym kaszlem, dusznością, prawdopodobieństwem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 ma zakaz wchodzenia na teren Szpitala bez wcześniejszej konsultacji i zastosowania się do poleceń:
 • Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sochaczewie - nr tel. całodobowo 883-353-506
 • swojego lekarza POZ – należy skorzystać z teleporady w godz. 8.00-18.00 od poniedziałku do piątku lub
 • lekarza NiŚOZ – należy skorzystać z teleporady w godz. 18.00-8.00 od poniedziałku do piątku oraz całodobowo w soboty i niedziele lub
 • personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – nr tel. całodobowo 46-86-49-600
 1. Oddziały szpitalne hospitalizują pacjentów wyłącznie onkologicznych, w sytuacjach nagłych i tego wymagających oraz stanach zagrożenia życia.
 2. Rzeczy osobiste dla pacjentów oddziałów można przekazywać przy głównym wejściu do budynku Szpitala. Należy zapakować je w jednorazowego użytku worek foliowy, zawiązać oraz opisać nazwiskiem i imieniem pacjenta oraz oddziałem, w którym przebywa.
 3. W sytuacjach pacjentów terminalnych zgodę na wizytę można uzyskać telefonicznie u ordynatora danego oddziału.
 4. Proszę kontaktować się z personelem Szpitala telefonicznie - spis telefonów znajduje się na stronie internetowej Szpitala http://www.szpitalsochaczew.pl/ w zakładce po lewej stronie „Spis telefonów”.
 5. Udzielane są wyłącznie porady specjalistów, badania diagnostyczne, rehabilitacja itp. pacjentom onkologicznym, w sytuacjach nagłych i tego wymagających oraz stanach zagrożenia życia.
 6. W Szpitalu jest uruchomione oddzielne wejście bezpośrednio do Punktu Pobrań badań laboratoryjnych, wejście przez bramę od strony SOR - trzeba iść wzdłuż budynku głównego (4-piętrowego) i wejście znajduje się mniej więcej w połowie budynku.
 7. Informacje i zapisy do poradni/badania diagnostyczne/ rehabilitację itp. odbywa się wyłącznie telefonicznie.
 8. Na terenie Szpitala zabronione jest przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami bez uzasadnienia – preferowane są telefoniczne kontakty służbowe.
 9. Pacjenci mają zakaz poruszania się po Szpitalu bez szczególnego uzasadnienia medycznego - powinni pozostać w obrębie swojego oddziału/poradni/SOR/POZ/NiŚOZ.
 10. Każda osoba wychodząca i wchodząca do Szpitala musi zachować wszelkie zasady reżimu sanitarnego, w tym bezwzględnie myć i dezynfekować ręce.

Dyrekcja

Szpitala Powiatowego w Sochaczewie

 
218986 odwiedzin