starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

PORTAL PACJENTA Dobry posiłek w szpitalu Szpital Powiatowy w Sochaczewie SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 Aktualności Szpital e-rejestracja informacje dla pacjentów Oddziały Poradnie Poradnia Rodzinna Pracownie diagnostyczne Przetargi Kontakt Spis Telefonów Rehabilitacja Ogłoszenia konkursowe Praca Projekty Kaplica szpitalna Przydatne linki Szkoła rodzenia BIP Galeria Informacje ogólne Petycje COVID-19 – Punkt Pobrań Materiału Biologicznego Wersja kontrastowa

Szkoła rodzenia

A A A

Szkoła rodzenia i uczestnictwo w zajęciach są bezpłatne.

  • Jeśli jesteś w ciąży, boisz się porodu, nie wiesz czy poradzisz sobie z nowo narodzonym dzieckiem i zastanawiasz się jak karmić dziecko - przyjdź do nas. Zajęcia w naszej szkole rodzenia prowadzą wysoko wykwalifikowani wykładowcy. Zajęcia prowadzą lekarze i położne pracujące na stałe w oddziale.
    "SZKOŁA RODZENIA" PRZY SZPITALU POWIATOWYM W SOCHACZEWIE
    ZAPISY ORAZ INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU: (46)  86 49 628 lub (46) 86 49 632
  • Nasza szkoła rodzenia to miejsce w którym przyszli rodzice zdobywają ogromną dawkę wiedzy oraz praktyczne umiejętności dotyczące ciąży, porodu, połogu oraz pielęgnacji i żywienia noworodka. Uczestnictwo w zajęciach łagodzi stres związany z porodem tym samym skracając czas jego trwania, zmniejsza lęk przed nieznanym, zapewnia świadomy i mądry udział w porodzie a po porodzie łatwiejszy powrót do dawnej kondycji. Poprzez wspólne przeżywanie ciąży i porodu umacnia się więź partnerska.
  • Na zajęcia zapraszamy od 22 tygodnia ciąży, dobrze ukończyć kurs najpóźniej na miesiąc przed przewidywanym terminem porodu.

 

PLIKI DO POBRANIA:

1. Mój Plan Porodu

moj-plan-porodu.pdf

436926 odwiedzin