starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

PORTAL PACJENTA Dobry posiłek w szpitalu Szpital Powiatowy w Sochaczewie SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 Aktualności Szpital e-rejestracja informacje dla pacjentów Oddziały Poradnie Poradnia Rodzinna Pracownie diagnostyczne Przetargi Kontakt Spis Telefonów Rehabilitacja Ogłoszenia konkursowe Praca Projekty Kaplica szpitalna Przydatne linki Szkoła rodzenia BIP Galeria Informacje ogólne Petycje COVID-19 – Punkt Pobrań Materiału Biologicznego Wersja kontrastowa

Termomodernizacja budynków ZOZ

A A A

 

 

Zespół Opieki Zdrowotnej „Szpitala Powiatowego” w Sochaczewie przy ul. Batalionów Chłopskich 3/7 w dniu 31.10.2014r. podpisał umowę na dofinansowanie realizacji zadania pn. „Termomodernizacja budynków ZOZ „Szpitala Powiatowego” w Sochaczewie”- Etap IV - Termomodernizacja bloku E”, w formie dotacji i pożyczki.


Inwestycja dofinansowana jest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (www.wfosigw.pl), w formie dotacji, w kwocie 61.676,00 zł.

oraz

Inwestycja dofinansowana jest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (www.wfosigw.pl), w formie pożyczki, w kwocie 185.030,00 zł.

 

Całkowity koszt inwestycji wynosi 305.616,97 zł. Wkład własny Szpitala stanowi kwotę 58.910,97 zł.

 

Inwestycja została rozpoczęta dnia 15.09.2014r. Wykonywane prace są zgodnie z projektem – Termomodernizacja ścian i dachu budynku bloku E wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz naprawą rampy wjazdowej i tarasu tego budynku.


Efekt ekologiczny:

  • planowana ilość zaoszczędzonego ciepła w wyniku termomodernizacji bloku E wynosi 875,84 GJ/rok


Efekty dodatkowe:

  • polepszenie warunków pracy pracowników;
  • zwiększenie wartości budynku;
  • poprawa estetyki ścian zewnętrznych bloku E.

 

 

 

471040 odwiedzin