starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

PORTAL PACJENTA Dobry posiłek w szpitalu Szpital Powiatowy w Sochaczewie SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 Aktualności Szpital e-rejestracja informacje dla pacjentów Oddziały Poradnie Poradnia Rodzinna Pracownie diagnostyczne Przetargi Kontakt Spis Telefonów Rehabilitacja Ogłoszenia konkursowe Praca Projekty Kaplica szpitalna Przydatne linki Szkoła rodzenia BIP Galeria Informacje ogólne Petycje COVID-19 – Punkt Pobrań Materiału Biologicznego Wersja kontrastowa

Depozyt szpitalny

A A A

  1. Pacjenci Szpitala Powiatowego w Sochaczewie mają możliwość pozostawienia ubrań w szatni depozytów ubrań oraz przedmiotów wartościowych w depozycie Szpitala.
  2. Szpital zapewnia odpowiednie warunki przechowywania rzeczy znajdujących się w szatni depozytów ubrań.
  3. Pacjent ma prawo złożyć depozyt zarówno w chwili przyjęcia do szpitala, jak też w oddziale na którym pacjent przebywa na czas trwania zabiegu operacyjnego lub badania diagnostycznego.
  4. Depozyt pobiera się w sytuacjach:
  1. a) Pacjent nieprzytomny, nieletni, w ciężkim stanie ogólnym, z zaburzeniami psychicznymi itp., a rodzina/osoba upoważniona przez pacjenta nie może wziąć przedmiotów do domu.
  2. b) Na wyraźne życzenie pacjenta pomimo możliwości zabezpieczenia przedmiotów we własnym zakresie.

W przypadku nie złożenia przez pacjenta do depozytu posiadanych rzeczy wartościowych lub nie przekazania rzeczy wartościowych osobie towarzyszącej, personel szpitala oraz Szpital zwolniony jest od ponoszenia odpowiedzialności w tym zakresie.

481367 odwiedzin